Trwa wczytywanie produktów

Naklejki Harry Potter

Z pewnością każdy zna przynajmniej jednego fana sagi o Harrym Potterze – ogromną popularnością cieszą się też gadżety nawiązujące zarówno do książek, jak i filmów o małym czarodzieju. Z myślą o miłośnikach bohaterów wykreowanych przez J.K. Rowling oferujemy naklejki Harry Potter, które wykonamy dla Państwa według indywidualnego projektu. Wysoka jakość i fachowe doradztwo gwarantowane!

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki Harry Potter – dla prawdziwych miłośników czarodziejskiej sagi

Naklejki z motywem Harrego Pottera to, tak jak wspomnieliśmy, znakomita propozycja dla fanów tej czarodziejskiej sagi. Gadżety tego rodzaju można wykorzystać między innymi jako dekoracje ścienne, elementy ozdobne zeszytów, laptopów czy mebli. Dzięki nim można do każdego wnętrza wprowadzić znakomitą atmosferę, nawiązującą do ulubionej książki i filmu, co pozwoli tym samym spersonalizować swój pokój czy rzeczy i akcesoria używane na co dzień. Jednak warto również wiedzieć, że naklejki z Harrym Potterem oraz innymi postaciami z tej książki stanowią idealny pomysł na prezent jako dodatek do upominku, jeśli ktoś jest równie dużym fanem tej lektury.

Naklejki z ulubionymi bohaterami i motywami z filmów na indywidualne zamówienie

Naklejki Harry Potter to jedna z wielu propozycji oferowanych przez naszą drukarnię. W Naklejkon wykonamy dla Państwa również naklejki z innymi motywami. Każdy z projektów drukujemy w technologii cyfrowej, dzięki czemu mogą Państwo tworzyć własne aranżacje – w różnych kształtach, wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Dodatkowym atutem naszej oferty jest fakt, iż nie generuje ona żadnych ukrytych i dodatkowych kosztów – w tym celu stworzyliśmy też wygodny kalkulator, za pomocą którego oszacują Państwo koszt konkretnego projektu.

Papier, folia a może naklejki elektrostatyczne? Warto poznać wszystkie możliwości!

Etykiety, vlepki czy wreszcie naklejki Harry Potter to produkty, które wykonamy dla Państwa z najwyższą starannością i dbałością o detale. W przypadku naklejek oferujemy naszym klientom nie tylko możliwość określenia wymiarów czy nakładu, ale również wybór technologii, w jakiej zostaną wykonane. Do wyboru mają Państwo naklejki papierowe w wersji pojedynczej lub w arkuszach, nalepki foliowe wykonane w technologii solventowej oraz warianty elektrostatyczne drukowane w technologii bezklejowej. Na Państwa życzenie wykonamy również naklejki przeznaczone do naklejenia na ścianie lub podłodze – tego typu projekty opcjonalnie pokrywamy matowym laminatem, by zwiększyć ich trwałość i odporność na ścieranie.

Co jeszcze możemy Państwu zaoferować?

Nie od dzisiaj wiadomo, że dobra reklama to klucz do sukcesu niejednej firmy. Z myślą o klientach biznesowych, jak i indywidualnych przygotowaliśmy też wiele innych propozycji – obok naklejek pragniemy Państwu zaoferować również magnesy na lodówkę i auto, prasowanki na ubrania czy podkładki pod kubki z dowolnie wybraną grafiką, na przykład logo firmy. Chętnie zajmiemy się również stworzeniem papierowych i foliowych etykiet oraz materiałów poligraficznych – od ulotek i plakatów, poprzez składane foldery, aż po wizytówki i zaproszenia. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą drukarni Naklejkon!