Trwa wczytywanie produktów

Naklejki Hand Made

Produkty Hand Made, w tym różnego rodzaju rzemiosło artystyczne od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Warto podkreślić ich rękodzielniczy charakter na przykład za pomocą stosownych odznaczeń. Doskonałym na to sposobem są naklejki ,,Hand Made” zaprojektowane z myślą o konkretnym produkcie. Tego typu nalepki wykonamy dla Państwa w naszej drukarni!

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Jak wykorzystać naklejki Hand ,,Made”?

Znane hasło DIY (z ang. Do It Yourself) to jedno z fascynujących hobby, które pozwala rozwijać swoje zdolności manualne i nie tylko, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób w każdym wieku. Choć wymaga dużej dawki cierpliwości i dokładności, gwarantuje jednocześnie wiele satysfakcji i radości. Wykonany produkt warto dodatkowo spersonalizować stosując naklejki ,,Hand Made”, które idealnie sprawdzą się także w przypadku, gdy nasze rękodzieło chcemy wręczyć bliskiej osobie w prezencie. Możemy wykonać ciekawą grafikę, która stanie się idealną ozdobą takiego podarunku, a także dodać dopisek z imieniem czy dedykacją. Ostateczny wygląd nalepki zależy od preferencji klienta.

Wysokiej jakości materiały reklamowe i poligraficzne w atrakcyjnych cenach

Drukarnia Naklejkon to miejsce, w którym wykonamy dla Państwa wysokiej jakości materiały promocyjne takie jak na przykład papierowe i foliowe etykiety, magnesy na lodówkę i samochód, prasowanki na ubrania czy podkładki pod kubki z zaprojektowaną przez klienta grafiką. Zajmujemy się realizacją materiałów poligraficznych – od zaproszeń, poprzez wizytówki, aż po plakaty, ulotki i różnego rodzaju foldery. To jednak nie wszystko! Wykonujemy też naklejki ,,Hand Made” na zamówienie

Naklejki i vlepki tworzone według indywidualnego projektu

Naklejki to coś, na czym znamy się najlepiej, dlatego w naszej drukarni wykonujemy je zgodnie z wytycznymi przesłanymi nam przez klienta. W tym celu na stronie produktów udostępniamy wygodny formularz, za pomocą którego mogą Państwo między innymi określić wymiary naklejek, ich kształt, wielkość nakładu czy rodzaj materiału z którego zostaną wykonane. Na stronie znajduje się też kalkulator przydatny podczas obliczania kosztów realizacji projektu. Standardowe zlecenia realizujemy w ciągu 3 dni roboczych i dostarczamy je pod wskazany adres za pośrednictwem profesjonalnej firmy kurierskiej, która dba o bezpieczeństwo przesyłki.

Kolorowe naklejki o różnym przeznaczeniu

Naklejki ,,Hand Made” oraz vlepki z innymi motywami wykonujemy w kilku różnych wariantach – od takich drukowanych w technologii laserowej, poprzez naklejki elektrostatyczne wykonane w technologii bezklejowej, aż po naklejki ścienne i podłogowe wzmocnione matowym laminatem. Ogromną popularnością cieszą się również naklejki foliowe, które drukujemy w technologii solventowej – są znacznie trwalsze niż papierowe, dzięki czemu świetne sprawdzają się też na bardziej wymagających powierzchniach. W odróżnieniu od tradycyjnych drukarni wykonujemy naklejki w różnych kształtach i rozmiarach bez konieczności przygotowania wykrojnika – to znacznie obniża koszty i skraca czas realizacji.