Trwa wczytywanie produktów

Naklejki gwiazdki

Naklejkon to miejsce, w którym znajdą Państwo materiały promocyjne, reklamowe i nie tylko – na specjalne życzenie naszych klientów wykonujemy naklejki i etykiety według indywidualnego projektu. Wysoka jakość wydruku, krótki czas realizacji zlecenia i fachowe doradztwo to nasze największe atuty!

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Gdzie wykorzystać naklejki z gwiazdkami?

Naklejki z gwiazdkami to doskonały wybór ze względu na fakt, iż motyw ten jest pełen uroku i większości z nas kojarzy się bardzo pozytywnie. Wybrane nalepki mogą mieć dowolny kolor i wielkość, dzięki czemu możemy stworzyć w pokoju dziecięcym prawdziwą imitację gwieździstego nieba, pod którym maluch będzie codziennie zasypiał z uśmiechem na ustach. Ponadto naklejki gwiazdki to także znakomity wybór w przypadku dekorowania meblu w pokoju dziecięcym czy też zeszytów szkolnych. Motyw ten można z powodzeniem wykorzystać także w sypialni rodziców.

Po pierwsze – indywidualny projekt

Naklejki gwiazdki, króliczki, las a może motywy z Harrego Pottera? W naszej drukarni wykonamy dla Państwa naklejki z dowolnym nadrukiem i w dowolnie wybranym kształcie. Wszystkie materiały drukujemy w technologii solwentowej lub laserowej – mogą Państwo wybierać spośród naklejek papierowych, foliowych, a nawet tych wytwarzanych w technologii bezklejowej. Naklejki gwiazdki oraz vlepki z innymi motywami wykonujemy również w wersji ściennej lub przeznaczonej do naklejenia na podłogę – dla ich wzmocnienia opcjonalnie możemy pokryć je matowym laminatem.

Po drugie – fachowa obsługa

Zamówienie naklejek gwiazdek na naszej stronie jest dziecinnie proste! Wystarczy przesłać do nas gotowy projekt (informacje jak przygotować plik do druku znajdą Państwo na stronie) oraz wybrać jego parametry, w tym wysokość i szerokość naklejki, nakład, kształt (regularny/ nieregularny) oraz tryb realizacji. Na każdym etapie pracy nad zamówieniem zapewniamy fachowe doradztwo – zachęcamy też do kontaktu w przypadku pytań dotyczących oferty, wysyłki lub płatności. Standardowe zlecenia realizujemy w ciągu 3 dni roboczych. Wysyłką zajmuje się firma kurierska UPS, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni o bezpieczeństwo paczki i jej szybką dostawę na wskazany adres.

Po trzecie – kompleksowa oferta

Naklejki to jeden z tańszych i bardziej skutecznych sposobów promocji, ale niejedyny – z myślą o klientach biznesowych (i nie tylko!) wzbogaciliśmy ofertę o inne produkty, które świetnie sprawdzą się jako gadżety marketingowe. Na Państwa zamówienie wykonamy również różnego rodzaju etykiety papierowe i foliowe o dowolnym przeznaczeniu. Zajmiemy się też wykonaniem materiałów poligraficznych – od folderów i plakatów, poprzez ulotki, aż po wizytówki i zaproszenia. Zachęcamy do zamówienia naklejek gwiazdek i innych propozycji z naszej oferty.