Trwa wczytywanie produktów

Naklejki „Francja - martwe pole”

Naklejkon to drukarnia naklejek oferująca wysokiej jakości naklejki przygotowywane na indywidualne zamówienie klienta - w naszej ofercie znajdą Państwo również naklejki auto-moto, w tym oznaczenia martwego pola dla samochodów ciężarowych obowiązujące od stycznia 2021 roku we Francji.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki auto-moto przygotowywane na zamówienie

Różnego rodzaju naklejki i wlepki to doskonały sposób na reklamę, ale nie tylko - tego typu elementy mogą pełnić również funkcję oznaczeń, na przykład w branży motoryzacyjnej i transportowej. Z myślą o tego typu zastosowaniu przygotowaliśmy dla Państwa naklejki ,,Francja - martwe pole” przeznaczone do naklejenia na ciągnikach siodłowych i naczepach. Obowiązek posiadania takich oznaczeń został wprowadzony we Francji w styczniu 2021 roku - dotyczy on pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony oraz autobusów poruszających się po terenie Francji.

Propozycje dla branży auto-moto i nie tylko

Jeśli szukają Państwo naklejek ,,Francja - martwe pole”, to z pewnością Państwa uwagę zwrócą ponadto inne naklejki dedykowane branży auto-moto. Wśród nich oferujemy między innymi naklejki z modlitwą kierowcy przeznaczone do naklejenia we wnętrzu auta oraz różnego rodzaju naklejki serwisowe stworzone z myślą o zakładach mechaniki pojazdowej.