Trwa wczytywanie produktów

Naklejki „Francja”

Naklejkon to platforma internetowa i zarazem profesjonalna drukarnia naklejek oferująca swoim klientom zarówno gotowe projekty, jak i realizująca zlecenia według konkretnych wytycznych. W jej ofercie znajdą Państwo również naklejki „Francja” idealne na przykład do scrapbookingu!

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Szeroki wybór naklejek i etykiet wykonanych z wykorzystaniem najnowszych technologii

Na naszej stronie znajdą Państwo szeroki wybór naklejek, w tym również reklamowych, które znakomicie sprawdzają się jako „wabik” marketingowy - wśród nich nie mogło zabraknąć wysokiej jakości naklejek „Francja”, które z powodzeniem nadają się do wykorzystania między innymi w scrapbookingu. Są one sprzedawane pojedynczo lub w arkuszach - wybór konkretnej formy zależy w dużej mierze od ilości zamówionych sztuk i konkretnych potrzeb klienta. Nasze naklejki wykonujemy w technologii laserowej i solwentowej, dzięki czemu są to produkty High Quality dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom. Naklejka “Francja” ma bardzo wiele zastosowań szczególnie w przedsiębiorstwach, np. jako sposób oznaczenia produktu, paczki lub ładunku pochodzącego z tego kraju. Poszczególne leki różnią się wielkością, dlatego można dopasować ich rozmiar do wielkości paczki lub jej wagi. Niezależnie od zakupu, wszystkie naklejki “Francja” są znakomicie wykonane, a kolor flagi jest głęboki i mocno nasycony.

Realizujemy również indywidualne projekty!

Na specjalne życzenie naszych klientów realizujemy też indywidualne projekty - w odróżnieniu od tradycyjnych drukarni, wykonujemy naklejki o różnych kształtach, za które klient nie ponosi dodatkowych kosztów. Mogą Państwo przesłać do nas własny projekt, a my w możliwie jak najkrótszym czasie zajmiemy się jego realizacją - jedną z opcji (jeśli jest dostępna) jest usługa express, skracająca czas wykonania zlecenia do dwóch dni roboczych. Jakie rodzaje naklejek wykonujemy? Mogą Państwo skorzystać z kilku różnych opcji, w tym m.in.: naklejek papierowych wykonywanych techniką laserową, naklejek foliowych czy naklejek elektrostatycznych. Naszym klientom oferujemy naklejki o różnym przeznaczeniu, które można umieszczać na różnych powierzchniach.