Trwa wczytywanie produktów

Naklejki etykiety

Naklejkon oferuje naklejki etykiety będące dobrym nośnikiem informacji lub reklamy. Nalepki można wykorzystać w dowolny sposób, zależnie od potrzeb oraz upodobań. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokiej jakości surowce, pozwalają nam zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości. Nasze naklejki są trwałe, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a do tego mają bardzo dobre odwzorowanie kolorów oraz czytelny druk.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Dekoracyjne naklejki łapki psa – dla klientów prywatnych i przedsiębiorców działających w branży zoologicznej

W ofercie Naklejkon znajdą Państwo naklejki papierowe i foliowe, które będą doskonałym sposobem na udekorowanie pokoju dziecięcego, sypialni, przedpokoju oraz przedmiotów domowego użytku. Motyw psich łapek znakomicie sprawdzi się także jako ozdoba akcesoriów należących do pupila, w tym smyczy automatycznej, misek czy też pojemników z karmą. Nasze naklejki bardzo często są bowiem wykorzystywane także przez przedsiębiorców szukających prostego, skutecznego, a jednocześnie niedrogiego sposobu na wyróżnienie swoich usług na tle konkurencji. W tym przypadku naklejki z łapkami psa można wykorzystać jako dodatek do sprzedawanych akcesoriów zoologicznych lub nalepki w tym kształcie uzupełnić firmowym logo i naklejać na paczki wysyłane klientom.

Etykiety informacyjne, ostrzegawcze i reklamowe

Nasi klienci mogą zlecić nam wykonanie dowolnych naklejek w formie etykiet przeznaczonych do znakowania kotłów, a także na produkty spożywcze i kosmetyczne, informujące o składzie. Ponadto tego rodzaju akcesoria warto wykorzystać jako dodatek do prezentów, dzięki którym upominek stanie się jeszcze bardziej spersonalizowany. Warto także zwrócić uwagę na naklejki etykiety adresowe, przyklejane na koperty i paczki oraz na warianty ostrzegawcze i reklamowe. Możemy wykonać każdy projekt według Państwa oczekiwań i potrzeb. Naklejki o dowolnym kształcie wykonujemy bez żadnych dodatkowych kosztów wykrojnika. Proponujemy solidne naklejki papierowe oraz foliowe wykonane w technologii cyfrowej. Standardowy czas realizacji to 3 dni robocze, dostępna jest także opcja ekspres. Naklejki etykiety są drukowane w wysokiej rozdzielczości z wykorzystaniem markowych podłoży, z zachowaniem najwyższych standardów. To produkty niezwykle trwałe, naklejki papierowe wytrzymają na słońcu 3-6 miesięcy, natomiast foliowe są wodoodporne i odporne na blaknięcie przez 3 do 5 lat. Jesteśmy w stanie dopasować naklejkę etykietę do wytwarzanych przez Państwa produktów, zapewniamy elastyczność oraz zaangażowanie. Naklejki cechuje bardzo dobra przyczepność do różnego rodzaju powierzchni, tak więc na pewno będziemy w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta.

Szeroka oferta naklejek etykiet i nie tylko

Nasza drukarnia naklejek Naklejkon zapewnia szeroki wybór produktów o różnorodnym przeznaczeniu. Głównym obszarem naszych działań jest projektowanie oraz produkcja naklejek etykiet, nalepek papierowych oraz wypukłych, ale mamy w sprzedaży także magnesy reklamowe, wizytówki, plakaty, bilety, zaproszenia, foldery informacyjne i wiele innych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dający możliwość szybkiej i wydajnej produkcji, a także umożliwiający pełną personalizację produktów. Z naszej strony możemy zagwarantować profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, a także przystępne ceny. Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości, zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu.