Trwa wczytywanie produktów

Naklejki elektrostatyczne

Jesteśmy profesjonalną drukarnią oferującą między innymi wysokiej jakości naklejki wykonywane w technologii laserowej i solvenowej. Nasze usługi kierujemy do osób i firm, którym zależy na produktach najlepszej klasy i fachowym doradztwie. Na życzenie klientów przygotowujemy również naklejki elektrostatyczne według indywidualnego projektu.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Doskonała alternatywa dla tradycyjnych naklejek

Etykiety i naklejki to jedna z najbardziej popularnych form reklamy. Doskonale o tym wiemy, dlatego oferujemy Państwu wiele propozycji, w tym naklejki elektrostatyczne będące ciekawą alternatywą dla tradycyjnych wlepek naklejanych na klej. Produkt ten charakteryzuje się przede wszystkim wykonaniem w bezklejowej technologii - naklejki przyklejają się do wszystkich gładkich powierzchni dzięki zastosowaniu naładowanej elektrostatycznie folii polipropylenowej PP. Na naklejkach elektrostatycznych możemy wydrukować w zasadzie wszystko – od śmiesznych rysunków i sloganów, aż po ważne hasła, które określają obecną sytuację w kraju, w Europie czy też na całym świecie. Można na nich umieścić wizerunek ulubionych bohaterów kreskówek swojego dziecka, rośliny, które rozbudzą i rozweselą łazienkę czy kuchnię, a także setki innych wzorów, które zależą wyłącznie od Państwa wyobraźni i kreatywności. Na naklejkach elektrostatycznych można także umieścić wydruk zdjęć ze swoim ukochanym lub ukochaną i przykleić je w widocznym miejscu we własnym domu.

Indywidualny projekt i fachowe doradztwo

Naklejkon to miejsce, w którym realizujemy indywidualne projekty bez dodatkowych, ukrytych kosztów - nie inaczej jest w przypadku naklejek elektrostatycznych, które wykonamy dla Państwa w formie, wielkości i z grafiką jaką Państwo zaproponują. Nasze naklejki znajdą zastosowanie między innymi w komunikacji marketingowej - wykonanie w bezklejowej technologii powoduje, że znakomicie sprawdzają się w wielu różnych miejscach. Jedną z zalet naszej oferty jest również fachowe doradztwo - nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania do Państwa firmy. Na realizację zamówienia nie muszą Państwo długo czekać - dzięki współpracy z firmą kurierską UPS standardowe zlecenia realizujemy w 3 dni robocze (plus czas wysyłki, czyli najczęściej następny dzień roboczy).

Wysokiej jakości naklejki wykonane w technologii laserowej i solventowej

Nasza drukarnia oferuje wybór wysokiej jakości naklejek elektrostatycznych, naklejek papierowych i foliowych w dowolnie wybranym przez klienta kształcie - naklejki dostarczamy do Państwa w formie poręcznego arkusza (kilka naklejek na jednym arkuszu zbliżonym do formatu A4) lub pocięte na użytki. To jednak nie wszystko! Na życzenie klientów realizujemy również projekty poligraficzne, etykiety foliowe i papierowe oraz gotowe naklejki, w tym między innymi: naklejki na paczki, na różnego rodzaju urządzenia czy naklejki auto-moto.