Trwa wczytywanie produktów

Naklejki e papieros

W ofercie Naklejkon znajdą Państwo szeroki wybór naklejek informacyjnych i ostrzegawczych w przystępnych cenach. Wśród nich dostępne są naklejki e papieros, które informują o zakazie palenia papierosów elektronicznych na wybranym terenie. U nas można zamówić tego typu vlepki w dowolnym nakładzie. Oczywiście jesteśmy w stanie dopasować kształt i rozmiar naklejek do Państwa potrzeb. Dajemy możliwość samodzielnego zaprojektowania naklejek dzięki szablonowi, możemy także pomóc w opracowaniu projektu. Nasza drukarnia jest elastyczna i otwarta na różnego rodzaju współprace.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Oznakowanie zakazu palenia za pomocą naklejki e papieros

Palenie papierosów elektronicznych jest zabronione w pomieszczeniach zamkniętych, informacja na ten temat powinna być umieszczona w odpowiednich obszarach. Najlepszym sposobem oznakowania są naklejki, które znajdą Państwo wśród naszego asortymentu. Dlaczego warto skorzystać akurat z naszej oferty? Gwarantujemy produkty wykonane starannie, na bardzo dobrych podłożach, drukowane przy użyciu oryginalnych tuszów w dużej rozdzielczości. Nasze vlepki są dobrze przyczepne, mają świetną czytelność, a jednocześnie są łatwe w aplikacji i niezwykle trwałe. To sprawia, że na pewno posłużą przez bardzo długi czas. Proponujemy naklejki odporne na uszkodzenia mechaniczne, niekorzystne warunki zewnętrzne, takie jak słońce, deszcz, czy mróz. Jednym słowem nasze naklejki będą dobrze wyglądać mimo długiego użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Naklejki jako ozdoba e papierosa

Ponadto warto wiedzieć, że naklejki można z powodzeniem wykorzystać jako ozdobę papierosa elektronicznego. Tego rodzaju gadżety do palenia stały się w ostatnim czasie bardzo modne, dlatego warto wyróżnić posiadany model na tle innych. Można to zrobić za pomocą nalepek w dowolnym kształcie i kolorze. Motyw może nawiązywać do palenia, ulubionego hobby lub przedstawiać ciekawą grafikę, dzięki której użytkowany papieros stanie się spersonalizowany.

Wytrzymałe vlepki od Naklejkon

Vlepki Naklejkon to bardzo dobry wybór, gdyż są to produkty wykonane z wysokiej klasy materiałów. Nasze naklejki mogą mieć dowolny kształt, produkujemy je w różnych nakładach w zależności od potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie w 100% dostosować się do Państwa potrzeb oraz wymagań. W swojej pracy stawiamy na nowoczesne rozwiązania, możemy pochwalić się innowacyjnym parkiem maszynowym, dzięki czemu potrafimy wyprodukować naklejki najwyższej jakości, ale w rozsądnej cenie. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo naklejek ostrzegawczych, BHP, dekoracyjnych, na zewnątrz, papierowych, foliowych, gwarantujemy, że znajdziesz to, co jest Wam potrzebne. Przygotowujemy dla Państwa indywidualny projekt. Wykonamy produkty z uwzględnieniem wymagań oraz potrzeb. Zapraszamy do współpracy.