Trwa wczytywanie produktów

Naklejki dzielny pacjent

Naklejkon to profesjonalna drukarnia naklejek oferującą wysokiej jakości produkty przygotowywane zgodnie z indywidualnym projektem klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo naklejki będące skuteczną formą reklamy w różnych branżach – jedną z propozycji są naklejki ,,dzielny pacjent” idealnie nadające się do wykorzystania w gabinetach lekarskich i dentystycznych.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Materiały reklamowe dla Państwa firmy

Odpowiednio wykonane materiały reklamowe to szybki i skuteczny sposób na zaprezentowanie własnej firmy i doskonały „wabik” na klientów – doskonale o tym wiemy, dlatego oferujemy Państwu wysokiej jakości naklejki drukowane w technologii solventowej i laserowej dedykowane konkretnej branży. W ofercie naszej drukarni znajdą Państwo między innymi naklejki „dzielny pacjent” przeznaczone do wykorzystania na przykład w gabinetach dentystycznych, lekarskich i laboratoriach. Oferowane przez nas naklejki to produkty wykonane w jakości High Quality. W przeciwieństwie do tradycyjnych drukarni, oferujemy naszym klientom możliwość realizacji własnych projektów – naklejki mogą mieć dowolny kształt a Państwo nie ponoszą dodatkowych kosztów, na przykład związanych z wykonaniem wykrojnika.

Naklejki “Dzielny pacjent” – nagroda dla najmłodszych za odwagę w gabinecie lekarskim

Naklejki “dzielny pacjent” powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego gabinetu lekarskiego, gdyż stanowią znakomitą nagrodę i jednocześnie upominek, który może stać się wspaniałą pamiątką dla malucha. Dzieci w ten sposób są doceniane za odwagę i bycie grzecznym podczas wizyty u lekarza, co dotyczy szczególnie leczenia zębów. Większość maluchów, a nawet dorosłych osób, z wielką ostrożnością i niekiedy niechęcią udaje się do stomatologa. W celu przełamania strachu i lęku warto wykorzystać sprawdzone metody w przypadku maluchów, które zlikwidują stres przed wizytą i jednocześnie zachęcą do ponownego odwiedzenia gabinetu. Jedną z nich jest właśnie wręczenie naklejki “Dzielny pacjent”, którą dziecko może nakleić w swoim pokoju, na zeszycie, pamiętniku czy nawet na plecaku bądź kurtce.

Indywidualny projekt i szybki czas realizacji zamówienia

Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości naklejek „dzielny pacjent”, drukarnia Naklejkon to świetny wybór! Możemy poszczycić się bowiem nie tylko wysoką jakością oferowanych produktów, ale również krótkim czasem realizacji zamówienia – standardowo termin ten wynosi 3 dni robocze. Wszystkie zamówienia wysyłamy do Państwa sprawdzonym kurierem – współpracujemy z firmą kurierską UPS, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni nie tylko o czas dostawy, ale również o bezpieczeństwo zawartości.

Co jeszcze możemy Państwu zaoferować?

Naklejki reklamowe to tylko jedna z wielu form promocji – w przypadku niektórych branży warto pomyśleć też o innych sposobach dotarcia do obecnych i przyszłych klientów. Wychodząc naprzeciw najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów, wzbogaciliśmy ofertę o inne elementy, takie jak: różnego rodzaju etykiety, magnesy, podkładki pod kubki, prasowanki na koszulki i inne. Nasza drukarnia realizuje też projekty poligraficzne – od ulotek i plakatów, poprzez wizytówki, aż po bilety i zaproszenia. Wybór naklejek ,,dzielny pacjent” to zaledwie jedna z wielu możliwości!