Trwa wczytywanie produktów

Naklejki do sypialni

Remontując lub wykańczając sypialnię, warto zadbać o detale, dzięki nim uda się Państwu osiągnąć wyjątkowy efekt. Chcąc stworzyć przestrzeń o niepowtarzalnym charakterze, warto sięgnąć po oryginalne rozwiązania, jakimi może być zdobienie ścian z wykorzystaniem naklejek do sypialni.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Do tego rozwiązania sprawdzą się:

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Czy przyklejać naklejki w sypialni?

Wykorzystując naklejki do sypialni, uda się Państwu odmienić nudne ściany bez konieczności ponoszenia kosztów malowania. To stosunkowo rzadki sposób aranżacji sypialni, a przecież jest on wyjątkowo atrakcyjny. Odpowiednio dobrany deseń lub napis mogą wprowadzić do sypialni odpowiednią atmosferę. Warto też dodać, że naklejki do sypialni są ozdobą wygodniejszą niż tradycyjne wieszane obrazy. Nie mają ramy, a co za tym idzie, nie trzeba ścierać z nich kurzu. To pozwoli oszczędzić czas w trakcie porządków. Dodatkowo takie rozwiązanie docenią osoby borykające się z alergią na kurz.

Unikalne naklejki do sypialni

Niektórzy klienci rezygnują z naklejek do sypialni, ponieważ nie mają pomysłu, co można na nich umieścić. W Naklejkon by Booklet wykonamy dla Państwa dowolny projekt, jedynym ograniczeniem jest tu tak naprawdę wyobraźnia. To, jakie naklejki pojawią się na ścianach sypialni, zależy niewątpliwie od jej wystroju. Jeżeli nie mają Państwo ochoty na radykalne zmiany, to doskonale sprawdzą się różnego rodzaju napisy. Mogą to być cytaty motywacyjne, fragmenty wiersza albo teksty wprowadzające romantyczny nastrój. Ta niewielka ingerencja w przestrzeń doda sypialni unikalnego charakteru.

Odważnie lub romantycznie

Jeżeli zależy Państwu na bardziej efektownych ozdobach, można postawić na naklejki przedstawiające kwiaty lub ozdobne ornamenty. Można dopasować je kolorystycznie do wystroju sypialni lub mogą stanowić barwny akcent odcinający się od reszty. Naklejki do sypialni można umieścić w dowolnym miejscu. Zaprezentują się doskonale np. jako ozdoba wezgłowia łóżka lub ornament wokół okna. W ten sposób stosunkowo niskim kosztem mogą Państwo nadać swojej sypialni wyjątkowy charakter.

Dlaczego warto zaufać Naklejkon by Booklet?

Produkujemy naklejki, które od dawna cieszą się zaufaniem klientów. Wykonujemy je z materiałów najwyższej klasy z dbałością o detale. Dzięki temu naklejki do sypialni będą cieszyły Twoje oczy przez długi czas. Jednak naszym podstawowym atutem jest indywidualizacja. Przygotowujemy naklejki zgodnie z zamówieniem klienta. Możemy wydrukować je w dowolnym kształcie i kolorze, nieregularne brzegi nie są dla nas przeszkodą. W przeciwieństwie do większości firm oferujących naklejki nie ograniczamy się do standardowych kształtów. Cięcie po obrysie o dowolnym kształcie nie generuje u nas dodatkowych kosztów.