Trwa wczytywanie produktów

Naklejki do pokoju dziecka

Rodzice, podobnie jak i ich pociechy, często wybierają naklejki do pokoju dziecka w sposób tematyczny. W związku z tym proponujemy projekty na indywidualne zamówienie klientów, dzięki czemu każde dziecko otrzyma swoją ulubioną dekorację na ścianę czy element wyposażenia pomieszczenia.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Do tego rozwiązania sprawdzą się:

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Trwałe naklejki na różne przedmioty

Bez względu na to, czy wybierają Państwo naklejki na ścianę, podłogę czy meble, proponujemy wysokiej jakości druk, który jest wytrzymały i odporny na ścieranie czy blaknięcie. Przygotowując projekt w wersji cyfrowej, mają Państwo możliwość skorzystania z porad i informacji znajdujących się na naszej stronie internetowej Naklejkon.pl. Zamówienia realizujemy za pomocą automatycznego systemu i już w ciągu 3 dni roboczych naklejki do pokoju dziecka są gotowe do wysyłki. Polecamy też wiele innych rodzajów naklejek, przydatnych w domu czy w pracy zawodowej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Naklejkon.

Kolorowe dekoracje w pokoju dziecięcym

Barwne dekoracje w różnym stylu sprawiają, że pokój dla najmłodszych domowników nabiera szczególnego charakteru. Proponujemy wybór naklejek do pokoju dziecka wykonywane według indywidualnego projektu, aby można było je stworzyć dokładnie według własnej wizji. Mogą to być zarówno motywy związane z popularnymi bohaterami bajek, filmów czy gier, jak i dekoracje roślinne, o tematyce zwierzęcej czy sportowej. Wybrane wzory mogą także nawiązywać do ulubionych hobby czy kolorystyki dominującej w danym pokoju, co podkreśli aranżację i przyczyni się do stworzenia harmonijnego efektu. Oferujemy wytrzymałe i trwałe produkty, które nie tracą swoich intensywnych barw pod wpływem słonecznego światła. Ponadto są one również odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki spersonifikowanym projektom, można je wykonać w dowolnej kolorystyce, a jeśli podczas przygotowywania plików cyfrowych napotkają Państwo na problemy, służymy pomocą telefoniczną i mailową.

Wydruki High Quality dla wszystkich klientów Naklejkon

Naklejki na ścianę, meble czy podłogę mogą przybierać różne kształty. Dzięki nowoczesnej technologii druku, oferujemy produkty w wyjątkowo korzystnych cenach. Nie stosujemy tradycyjnych wykrojników, dlatego możemy wykonać projekt personalizowany w takim samym tempie, jak ten używany standardowo według szablonu. Polecamy zamówienie wyjątkowych naklejek do pokoju dziecka w wersji papierowej (drukowanych laserowo) oraz foliowej (wykonanych metodą solventową). W naszej ofercie znajdą Państwo również samoprzylepne etykiety, naklejki antypoślizgowe czy trójwymiarowe. Proponujemy też magnesy reklamowe, vlepki okolicznościowe oraz na samochód. W asortymencie mamy także naklejki laminowane, których warstwa ochronna nie tylko zabezpiecza przed uszkodzeniami czy blaknięciem, ale i uszlachetnia ich wygląd.