Trwa wczytywanie produktów

Naklejki do łazienki

Łazienka jest miejscem, w którym możemy używać naklejek zarówno na ścianach jako dekoracji, jak i na wyposażeniu czy posadzkach w wersji praktycznej. Antypoślizgowe naklejki do łazienki zapewnią bowiem bezpieczną kąpiel w kabinie czy wannie. Warto zlecić naszej drukarni ich wykonanie i tym samym nie tylko ozdobić wnętrze pomieszczenia sanitarnego, ale także zwiększyć jego funkcjonalność.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Stylowe i modne naklejki do łazienki

Modne elementy florystyczne, marynistyczne czy nowoczesne grafika to tylko niektóre z propozycji, jakie mogą pojawić się na ścianie łazienek. Polecamy trwałe i wodoodporne nalepki, które nie blakną pod wpływem promieni słonecznych ani mocnego, sztucznego oświetlenia. Nasze naklejki do łazienki możemy też wycinać po obrysie, dlatego mogą Państwo zamówić wersję w dowolnym kształcie. Nie używamy klasycznych wykrojników i korzystamy z nowoczesnych technologii cyfrowych. Dzięki temu oferowane naklejki do łazienki są dostępne w korzystnej cenie, a realizacja zamówienia za pomocą automatycznego systemu obsługi przebiega szybko i sprawnie.

Wodoodporne naklejki wysokiej jakości

Technologie cyfrowe oferują wydruki w jakości High Quality. Korzystamy z nich zarówno w przypadku druku laserowego na papierze, jak i solwentowego na foliach różnego typu. Wodoodporne naklejki do łazienki mogą Państwo zamówić w różnych kształtach, dlatego ich łatwe przyklejenie jest szczególnie istotne, zwłaszcza w przypadku skomplikowanych wzorów. W naszej drukarni proponujemy naklejki foliowe z klejem kropkowym, dzięki czemu łatwiej jest pozbyć się powietrza spod naklejki. Drukowane w wysokiej rozdzielczości na folii matowej są odporne na działanie wody. Każdy produkt wykonamy wedle indywidualnego projektu, zgodnie z wytycznymi klienta.

Naklejki ścienne do łazienek pojedyncze i w multiarkuszach

Naklejki ścienne oferowane w naszej firmie Naklejkon są drukowane na folii matowej, odpornej na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Nalepki mogą być wycięte osobno lub proponowane w tematycznych multiarkuszach zawierających naklejki różnymi wzorami, o podobnym rozmiarze, w zależności od preferencji. Stosowany przy produkcji naklejek wydruk HP Latex® jest ekologiczny i bezwonny. Naklejki są drukowane na podłożu koloru białego.

Naklejki antypoślizgowe do łazienek

Proponowane w naszej drukarni naklejki antypoślizgowe nie tylko podnoszą walory estetyczne pomieszczenia, ale przede wszystkim dbają o bezpieczeństwo i komfort użytkowników łazienek. W ofercie można znaleźć naklejki antypoślizgowe do wanny i brodzików, na schody i płytki, które już dziś możemy wykonać na zamówienie. Naklejki w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach świetnie podkreślą wystrój łazienki, a jednocześnie zwiększą bezpieczeństwo podczas korzystania z kąpieli. Wśród najczęściej wykorzystywanych motywów znajdują się te, nawiązujące do krajobrazów, mozaik i wzorów geometrycznych. Naklejane jako oddzielne, pojedyncze sztuki lub w wersji dużej naklejki można zaprojektować tak, aby jak najlepiej pasowały do stylu urządzonego wnętrza.