Trwa wczytywanie produktów

Naklejki do kuchni

Kuchnia to miejsce, w którym panuje specyficzna atmosfera. Często jest tam gorąco i wilgotno, dlatego chcąc oryginalnie ozdobić kuchenne ściany, należy wybrać dekoracje odporne na działanie czynników zewnętrznych. Doskonałym pomysłem są naklejki do kuchni, które mogą Państwo zamówić w Naklejkon by Booklet.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki, czyli oryginalny dodatek do kuchni

Kuchnia to pomieszczenie, w którym spotykają się wszyscy domownicy. Wspólne posiłki i gotowanie będzie zdecydowanie przyjemniejsze, jeżeli także i to pomieszczenie odpowiednio udekorujemy. O efekcie decydują zwykle detale, dlatego warto o nie zadbać także podczas aranżacji kuchni. Jeżeli szukają Państwo nietuzinkowego sposobu na odmianę aranżacji swojej kuchni, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naklejki do kuchni to doskonały pomysł na to, aby ozdobić kuchnię, wprowadzając do niej wyjątkowy klimat.

Gdzie nakleić naklejki do kuchni?

Naklejki do kuchni to bardzo interesująca propozycja, jeżeli chodzi o aranżację tego pomieszczenia. Dostępne w naszej ofercie naklejki mogą Państwo umieszczać na ścianach, płytkach kuchennych lub na meblach. Mamy także naklejki nadające się do przyklejania na szklanych powierzchniach, takich jak na przykład słoiczki z przyprawami. Naklejki przymocowane na meblach kuchennych to świetny sposób na odnowienie znudzonych już frontów, co gwarantuje odmianę mebli niewielkim kosztem. W Naklejkon by Booklet mogą Państwo zamówić naklejki o dowolnym kształcie, dzięki temu będą one pasowały na wybrane meble czy inne powierzchnie.

Rustykalne lub nowoczesne

To od Państwa inwencji zależy, co pojawi się na kuchennych ścianach lub meblach. Z naszej strony nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Dysponujemy parkiem maszynowym umożliwiającym wykonanie naklejek w dowolnym kształcie. To pozwoli dopasować naklejki do kuchni do oczekiwań każdego klienta. Jednym z motywów pojawiających się najczęściej na naklejkach są naczynia zwykle stosowane w kuchni oraz teksty i obrazki związane z gotowaniem. Na przykład motyw z parującą filiżanką doskonale ozdobi kącik kawowy. Z kolei rustykalne ornamenty pomogą wyczarować kuchnię w stylu tej, w której gotowała babcia. Jedynym ograniczeniem jest tu wyobraźnia właściciela kuchni lub projektanta.

Naklejki od Naklejkon by Booklet

Współcześnie na rynku działa wiele firm oferujących produkcję naklejek różnego typu, jednak my zdecydowanie wyróżniamy się spośród pozostałych. Dzięki nowoczesnym urządzeniom jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wykonanie naklejek w dowolnym kształcie. W przeciwieństwie do innych firm nie pobieramy dodatkowej opłaty za niestandardowe wykroje. Poza tym pracujemy wyłącznie na materiałach najlepszej jakości. Nasze naklejki do kuchni posłużą przez długi czas, zdobiąc ściany, meble lub słoiczki.