Trwa wczytywanie produktów

Naklejki do księgi gości

Ślub i wesele to szczególne okazje, podczas których każdy organizator pragnie skorzystać z oryginalnych i efektownych produktów. Jednymi z nich są naklejki do księgi gości, które możemy wykonać na indywidualne zamówienie klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do współpracy!

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Niepowtarzalny projekt i najwyższa jakość wykonania

Nasza drukarnia naklejek Naklejkon realizuje projekty indywidualne, przygotowywane przez klientów. Dzięki temu każde ze zleceń może być unikatowe i spersonalizowane. To niezwykle cenna zaleta, szczególnie przydatna podczas wyjątkowych uroczystości ślubnych i weselnych. Naklejki do księgi gości mogą prezentować się w sposób, w jaki pragną Państwo zorganizować całą uroczystość. Szalone i żartobliwe, a może związane z hobby lub pracą pary młodej? Każdy pomysł realizujemy w ciągu 3 dni roboczych, więc przygotowania do najważniejszego dnia nie będą opóźnione.

Naklejki okolicznościowe na różne okazje

W naszej ofercie proponujemy różnorodne kształty, formy i rozmiary naklejek. Wycinane po obrysie naklejki do księgi gości są łatwe do wklejenia i prezentują się atrakcyjnie przy każdym wpisie. Proponujemy także inne okolicznościowe produkty. Są wśród nich naklejki i magnesy reklamowe, naklejki cateringowe, a także etykiety samoprzylepne na gadżety pamiątkowe lub na pojemniki ze słodkościami. Impreza weselna jest przygotowywana na wielu płaszczyznach, a w każdej z nich liczy się oryginalność i indywidualność, dlatego personalizowane produkty przydadzą się w różnych wersjach.

Kolorowe i trwałe naklejki

W przypadku naklejek do księgi gości liczy się zarówno ich wygląd, jak i trwałość. Te pamiątkowe wpisy mają prezentować się przez wiele lat w nienagannym stanie, aby przypominać ważne chwile w życiu. Wspomnienia z udanego wesela utrwalą kolorowe i trwałe nalepki, którymi mogą posłużyć się goście wpisujący swoje wrażenia z doniosłej uroczystości i wspaniałej imprezy. Wysoka jakość druku to zasługa wykorzystania najnowszych technologii laserowych i solwentowych. Polecamy także wodoodporne naklejki oraz laminowane, z efektowną błyszczącą warstwą zabezpieczającą.

Szybka realizacja wyjątkowych projektów

Polecamy naklejki do księgi gości w różnych kolorach, również tych, wybranych indywidualnie przez młodą parę. Projekt przygotowany w formie pliku cyfrowego przyspiesza realizację zamówienia, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań służymy pomocą telefoniczną lub mailową. Dzięki długoletniej współpracy z firmą kurierską UPS możemy także zagwarantować szybką i bezpieczną przesyłkę dla naszych towarów.