Trwa wczytywanie produktów

Naklejki dla dzieci

Dzieci należą do kategorii bardzo wymagających klientów – nie zadowolą się byle czym. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę naklejek dla dzieci przygotowanych tak, aby zaspokoić oczekiwania najbardziej nawet wybrednego malucha. Mamy dla nich propozycje naklejek na ściany, na zeszyty, meble oraz prasowanki na ubrania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Wyjątkowe naklejki dla dzieci od Naklejkon by Booklet

Oferta Naklejkon by Booklet to naklejki papierowe i foliowe przygotowywane zgodnie z projektem klienta. Drukujemy je na materiałach najwyższej jakości z wykorzystaniem farb odpornych na działanie czynników zewnętrznych, dzięki temu mogą zdobić wybrane miejsce przez długi czas. Nasza oferta pozwala w pełni zindywidualizować naklejki dla dzieci. Mogą Państwo stworzyć swój unikalny projekt, umieszczając na nim dowolny rysunek lub napis. Oprócz tego oferujemy naklejki w dowolnym kształcie, dzięki czemu można umieścić je w wybranym miejscu bez konieczności docinania naklejki.

Papierowe naklejki dla dzieci

Prawdopodobnie każde dziecko kocha naklejki, dlatego prezent w postaci kompletu naklejek z ulubionym motywem z bajki z pewnością spotka się z zachwytem. Młodsze dzieci będą pewnie naklejać je na wszystkich dostępnych meblach i sprzętach. Starsze ozdobią nimi rower, kask, albo tablet. Dla szczególnie wymagających klientów mamy naklejki z mocnym klejem, który utrzyma je nawet na nietypowych powierzchniach. Wśród naklejek dla dzieci warto zwrócić uwagę na naklejki etykietki, którymi będą mogły one ozdobić zeszyty i podręczniki. W ten sposób zabezpieczą je przed zgubieniem.

Naklejki dla dzieci na ścianę

Dzieci lubią częste zmiany, dlatego zamiast co kilka miesięcy zmieniać kolor ścian, warto zainwestować w naklejki dla dzieci. Wykonane z matowej folii naklejki to doskonała ozdoba, która powoli odświeżyć aranżację pokoju bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. W ten sposób mogą Państwo urządzić pokój niemowlaka, przedszkolaka, a nawet nastolatka. Wystarczy podążać za gustem dziecka, a pokój zawsze będzie prezentował się zgodnie z jego oczekiwaniami. Bajkowe postacie, zabawne kotki czy sylwetka idola, a może tekst piosenki lub szczególnie lubiana sentencja? Pozwólcie Państwo zadecydować latorośli. Przygotujemy dowolną naklejkę zgodnie z Państwa wytycznymi.

Prasowanki na ubrania

Przedszkolaki, ale nie tylko, często gubią swoje ubrania, albo zamieniają się nimi przypadkowo z kolegami. Aby temu zapobiec, mogą Państwo ozdobić ubrania malca prasowankami.To doskonała metoda, aby zapobiec zgubieniu ciuszków. Można w ten sposób podpisać ubranie lub worek na kapcie. Można też stworzyć wyjątkową prasowankę, dzięki której dziecko zyska ubranie jedyne w swoim rodzaju.