Trwa wczytywanie produktów

Naklejki czarno-białe

Kontrastowa biel i czerń to motyw wielu dekoracji, a jednocześnie wyjątkowo skuteczny i czytelny przekaz graficzny. Polecamy naklejki czarno-białe, które można wykorzystać na różnej powierzchni. Oferujemy produkty w wielu formatach, rozmiarach, na papierze czy folii.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Efektowne kontrasty czerni i bieli

Świetlista biel i ciemna, głęboka czerń wspólnie tworzą połączenia przyciągające uwagę odbiorcy. Bez względu na to, który z tych kolorów jest tłem, napisy w kontrastowej barwie wyróżniają się i są widoczne z daleka. Polecamy naklejki czarno-białe drukowane laserowo na papierze, jak również wykonane drukiem solwentowym na folii. W naszej ofercie znajdują się także różnego rodzaju wypukłe naklejki 3D, etykiety samoprzylepne, podkładki pod kubki, duże naklejki na ściany i małe vlepki papierowe. Kupowane pojedynczo lub na arkuszach służą w różnych sytuacjach w domu czy pracy zawodowej.

Jakie czarno-białe naklejki warto kupić?

Nie wszystko musi być kolorowe i zabawne – czasami czarno-białe naklejki są znacznie lepszym wyborem. Ich czytelność wynikająca z dużego kontrastu sprawia, że tekst oraz grafiki są znakomicie widoczne i zwracają na siebie mnóstwo uwagi, dzięki czemu można je zastosować jako element ostrzegawczy czy jako naklejkę skłaniającą do refleksji. Czerń i biel znakomicie się uzupełniają, a połączenie to jest bardzo uniwersalne, tym samym sprawdzą się zarówno w domu, jak i w pracy zawodowej czy we własnym hobby. Praktyczne naklejki auto-moto, prasowanki na odzież i naklejki lewoczytelne W naszej drukarni proponujemy naklejki auto-moto oraz lewoczytelne służące do mocowania od wewnętrznej strony szyby. W tym drugim przypadku nadruk znajduje się po stronie kleju i świetnie sprawdzi się w sklepowych witrynach czy szybach samochodowych. Przyklejone od wewnątrz naklejki nie są narażone na zniszczenia i uszkodzenia, więc posłużą przez długi czas, a naklejki czarno-białe przyciągną spojrzenia i ułatwią szybkie odczytanie informacji. Na podkładzie koloru białego wykonujemy także wytrzymałe prasowanki na odzież, które prezentują się świetnie w kontrastowych barwach.

Materiały reklamowe w kolorze czarno-białym

Współczesny marketing oraz wiele branż działających w handlu niemal codziennie korzysta z różnego rodzaju przekazu reklamowego. Promocje, wyprzedaże czy specjalne oferty mają przyciągać uwagę i zapewniać szybką reakcję klientów. Kontrastowe kolory bieli i czerni sprawdzą się w różnego rodzaju wydrukach. Są wyraziste i widoczne z daleka, a kontrastowe zestawienia ułatwiają błyskawiczne przeczytanie opisu. Polecamy naklejki czarno-białe na szyby, ściany czy podłogi, a także na różnego rodzaju przedmioty.

Realizacja zlecenia na indywidualne zamówienie klienta

Bez względu na to, jaką formę naklejek Państwo wybiorą, każde zamówienie wykonamy według indywidualnego projektu klienta. We właściwym opracowaniu pliku cyfrowego pomoże nasza strona poradnikowa na Naklejkon.pl. Tutaj znajdą Państwo również cennik wysyłki, a standardowy termin realizacji zamówienia wynosi tylko 3 dni robocze. Dzięki użyciu technologii cyfrowych naklejki mogą mieć dowolne kształty. Nie korzystamy z kosztownych wykrojników, więc możemy również zaoferować korzystne ceny usług.