Trwa wczytywanie produktów

Naklejki cyfry

Cyfry to nie tylko matematyka, ale i codzienne życie, w którym używamy ich często i w różnych sytuacjach. Proponujemy więc naklejki cyfry, jakich mogą Państwo używać na różnych powierzchniach. Oferujemy produkty w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki cyfry, czyli nie tylko szkoła

Polecamy naklejki cyfry, które mogą Państwo wykorzystać w sprzedażowych kampaniach promocyjnych jako dekoracje ścienne czy elementy zdobiące przedmioty. Oferujemy nalepki drukowane laserowo na papierze, jak również wykonane metodą solwentową na folii. Naklejki z cyframi mogą mieć setki różnych zastosowań, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Przede wszystkim sprawdzą się jako sposób oznaczenia konkretnego pokoju w hotelu na drzwiach, na klatkach schodowych, a także na segregatorach jako ułatwienie poszukiwania konkretnego dokumentu. Warto je wykorzystać także w ramach prezentu urodzinowego i za pomocą cyfr oznaczyć podarunek datą urodzin lub wiekiem solenizanta. Możliwości są nieograniczone, warto wykorzystać je wszystkie.

Wysoka jakość i trwałość

W ofercie naszej drukarni naklejek znajdują się różnego rodzaju formy i rozmiary produktów. Etykiety, vlepki, naklejki na ściany czy przezroczyste naklejki na przedmioty. To tylko część naszych propozycji. Wszystkie produkty wykonujemy w druku High Quality gwarantującym niezwykłą precyzję i oddanie zarówno najdrobniejszych detali, jak i intensywności kolorów. Zamawiane według indywidualnego projektu naklejki cyfry to także idealne odzwierciedlenie tego, co zaprojektował klient. Polecamy również naklejki laminowane. Błyszcząca warstwa laminatu nie tylko zabezpiecza wydruki przed uszkodzeniami czy blaknięciem, ale i uszlachetnia ich wygląd.

Naklejki na ściany, podłogi i samochody

Zarówno w dziedzinie handlu, jak i reklamy, cyfry pojawiają się wyjątkowo często. Proponujemy więc naklejki cyfry w różnych wersjach i formach. Nasze naklejki na podłogi, ściany i szyby wskażą klientom atrakcyjne oferty, a produkty wykorzystywane na karoserii samochodów mogą stać się wyjątkowo skuteczną mobilną formą promocji. Odporne na blaknięcie naklejki cyfry posłużą przez długi czas. W naszej ofercie znajdą Państwo również wodoodporne i trwałe produkty, które sprawdzą się przez wiele lat.

Szybka realizacja i bezpieczna wysyłka

Nasza drukarnia naklejek Naklejkon oferuje różnego rodzaju produkty. Zamówienia realizujemy na podstawie przygotowanego przez klientów projektu w wersji cyfrowej. Podczas jego opracowywania mogą Państwo skorzystać z poradnika znajdującego się na stronie Naklejkon.pl. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań służymy też pomocą telefoniczną. Standardowy termin realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze, a ekspresowy skraca czas oczekiwania o jeden dzień. Towar wysyłamy za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej, z którą współpracujemy od wielu lat.