Trwa wczytywanie produktów

Naklejki CS:GO

Oto propozycje dla prawdziwych miłośników Counter-Strike: Global Offensive. Oferujemy naklejki CS:GO w różnych kształtach i rozmiarach. Polecamy druk na folii czy też na papierze, a zlecenia wykonujemy wedle indywidualnego projektu klienta.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki CS:GO na każdą powierzchnię

Najpopularniejsza strzelanka wśród sportów elektronicznych ma wielbicieli na całym świecie, dlatego i w naszej drukarni naklejek nie mogło zabraknąć vlepek i gadżetów CS:GO. Counter-Strike: Global Offensive to jedna z najważniejszych obecnie gier sieciowych, która ma na całym świecie dziesiątki milionów fanów, którzy uczestniczą w wielu eventach i zawodach. Część z nich jest tak mocno zaangażowana w społeczność, że pragnie swoje zainteresowanie pokazać także innym osobom. Naklejki CS:GO warto nakleić na rower, samochód, komputer lub obudowę monitora i w ten sposób spersonalizować użytkowane przez siebie urządzenia.

Kolor, który utrzymuje się przez wiele lat

Intensywne barwy naklejek CS:GO nie blakną zarówno dzięki wysokiej jakości tuszom, jak i specjalnym laminatom, którymi mogą być chronione. Wodoodporne naklejki foliowe są odporne na blaknięcie przez 3 do 5 lat. Naklejki papierowe poddawane działaniu promieni słonecznych są wprawdzie mniej trwałe, ale z uwagi na brak odporności na wilgoć są polecane głównie do pomieszczeń, gdzie intensywność kolorów utrzymuje się na nich bardzo długo.

Ekologiczny i trwały druk High Quality

Proponowane w naszej drukarni naklejek vlepki foliowe są drukowane na ploterach ekosolwentowych wykorzystujących wyłącznie oryginalne tusze. Wysoka rozdzielczość druku i zastosowanie markowych podłoży sprawia, że efekt idealnie odzwierciedla przygotowany cyfrowo projekt. Naklejki papierowe są drukowane na maszynach laserowych i mogą być zabezpieczane specjalnym błyszczącym laminatem, który chroni je przed uszkodzeniem i jednocześnie uszlachetnia, zapewniając efektowny wygląd.

Indywidualny projekt i szybka realizacja

Przygotowując plik z projektem naklejki CS:GO, mogą Państwo skorzystać z naszego poradnika znajdującego się na stronie Naklejkon. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Standardowy czas realizacji wynosi 3 dni robocze. W wyjątkowych przypadkach oferujemy też terminy ekspresowe. Wszystkie produkty wysyłamy do klientów za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, z którą współpracujemy od wielu lat, dzięki czemu mamy pewność, że towary dotrą na miejsce szybko i bezpiecznie.