Trwa wczytywanie produktów

Naklejki balony

Lekki i delikatny balon to motyw dekoracyjny, który sprawdza się w wielu różnych miejscach przeznaczonych dla dzieci. Pokoje, przedszkola i żłobki albo sale zabaw – wszędzie tam mogą Państwo wykorzystać naklejki balony, jakie przygotowujemy na indywidualne zamówienie w każdym kolorze i każdej wielkości.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki balony na ścianę

Kiedy dzieci przebywają w otoczeniu ozdobionym kolorowymi elementami i ulubionymi wzorami, są nie tylko radosne, ale też czują się bezpiecznie. Barwne dekoracje dają im poczucie, że to miejsce jest przygotowane właśnie z myślą o nich. Polecamy naklejki balony w różnych formach i rozmiarach. Delikatne, niewielkie baloniki unoszące się na cienkim sznurku albo duży balon z koszem, w którym mogą lecieć ulubieni bohaterowie bajek czy zwierzęta – to tylko propozycje, a Państwo decydują o tym, jak ma wyglądać cały projekt.

Zabawa z balonami, czyli naklejki balony w różnych wersjach

Balony na tle błękitnego nieba albo wzbijające się ponad góry lub łąki pełne kwiatów. Naklejki balony na ścianach doskonale prezentują się też ponad wysokimi wieżowcami wielkiego miasta. Krajobrazy mogą zmieniać się dowolnie, a całość wystarczy dopasować do wymarzonych scen, jakie lubią dzieci. Projekt, który Państwo przygotują, wycinamy w dowolnych kształtach. Wykorzystując nowoczesne technologie cyfrowe, nie potrzebujemy drogich wykrojników, dlatego oferujemy korzystne ceny, bez ukrytych kosztów.

Kolorowe naklejki balony

Kolor dodaje energii, ale może też uspokajać. To dlatego mogą Państwo wybierać wśród różnobarwnych naklejek balonów do pokoi dziecięcych czy innych miejsc, w których przebywają najmłodsi. Sala zabaw w energetycznych czerwonych i żółtych barwach albo błękitne, uspokajające i stonowane kolory do pokoju niemowlaka. Dla małej wielbicielki koloru różowego również możemy przygotować naklejki balony w tej delikatnym kolorze. Dodatkowo balony mogą być zdobione różnymi kropkami, paskami czy zygzakami.

Naklejkon – miejsce, gdzie realizujemy niezwykłe projekty

Dzięki możliwości stworzenia indywidualnego projektu ograniczeniem jest właściwie wyłącznie wyobraźnia. Firma Naklejkon to miejsce, w którym mogą Państwo zamówić różnorodne naklejki drukowane na papierze lub folii. Proponujemy również drukowanie naklejek magnesowych, które świetnie sprawdzą się na samochodach. Wysokiej jakości vlepki są wytrzymałe i odporne na ścieranie czy blaknięcie. Zamówienia realizujemy standardowo w ciągu 3 dni roboczych, a współpracując od lat z firmą kurierską UPS, zapewniamy dostawę towaru w sposób szybki i bezpieczny.