Trwa wczytywanie produktów

Naklejki antypoślizgowe

Produkty oferowane przez Naklejkon mają często bardzo praktyczne zastosowanie. Jedną z takich propozycji są naklejki antypoślizgowe, które sprawdzą się na schodach, śliskiej posadzce czy w łazienkach i na przedmiotach. Polecamy produkty w dowolnych kształtach, wzorach i rozmiarach.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki antypoślizgowe w domu i w pracy

Spełniając oczekiwania naszych klientów, oferujemy możliwość zamawiania naklejek antypoślizgowych wykonywanych na indywidualne zamówienie. Wśród oferty naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju nalepki przydatne w domu czy zakładach pracy. Efektowne naklejki na podłogę, które przydadzą się w przestrzeni handlowej lub magazynowej, mogą także służyć zabezpieczeniu śliskiej powierzchni w miejscach szczególnie narażonych na upadek. W domu przyda się natomiast naklejka antypoślizgowa na schody, w wannie czy na posadzce w pralni. Naklejki antypoślizgowe są wykonane zawsze z przyczepnego materiału, dzięki czemu można po nich chodzić bez obaw o nagłe poślizgnięcie się zarówno w butach, jak i boso. Ich zastosowanie znacznie podnoszą bezpieczeństwo, dlatego są szczególnie polecane do domów, zamieszkiwanych przez dzieci lub seniorów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby naklejki podłogowe z funkcją antypoślizgową zastosować także jako formę reklamy w widocznym miejscu.

Samoprzylepna dekoracja według własnego projektu

Jeśli szukają Państwo naklejek antypoślizgowych do domu, oferujemy produkty wykonywane na indywidualne zamówienie. Dzięki temu każdy klient może otrzymać naklejki w odpowiedni dla siebie rozmiarze, dopasowane do potrzeb oraz wystroju wnętrz. Dodatkową zaletą jest unikalność nalepek, które mogą oddać charakter urządzonego pomieszczenia, jak również indywidualny styl jej właściciela. Zamówienia realizujemy w standardowym terminie 3 dni roboczych, a usługi transportowe świadczy dla nas renomowana firma kurierska. Dzięki temu zamówione towary otrzymają Państwo w szybkim tempie i w nienagannym stanie. Naklejkon.pl jest platformą, która powstała, by zaoferować wysokiej jakości towar tworzony w drukarni Naklejkon. Automatyczne systemy przyjmujące i sprawdzające zamówienia oraz możliwość skorzystania z informacji na naszej stornie usprawniają naszą codzienną pracę i kontakt z klientami.