Trwa wczytywanie produktów

Naklejki 3d na szybę

W drukarni vlepek Naklejkon by Booklet znajdziesz naklejki, które są wykonywane na specjalne zamówienie. Jednym z produktów, który cieszy się dużym zainteresowaniem, są naklejki 3d na szybę, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Nasze vlepki charakteryzuje dobra jakość wykonania, doskonałe odwzorowanie kolorów oraz czytelny druk. Korzystamy z technologii cyfrowej, dzięki czemu zapewniamy naklejki o dowolnym kształcie bez dodatkowych kosztów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki 3d na szybę jako forma promocji firmy

Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, którzy szukają skutecznej, ale jednocześnie niedrogiej formy reklamy. Proponujemy szeroki wybór naklejek 3D na szyby, które mogą okazać się doskonałym sposobem na zwiększenie rozpoznawalności biznesu. Vlepki można przyklejać na różnego rodzaju powierzchnie, mają dobrą przyczepność, są proste w aplikacji i bardzo wytrzymałe. Takie vlepki mogą pełnić funkcję informacyjną, dekoracyjną i reklamową jednocześnie. U nas zamówią Państwo je w dowolnym wzorze, kształcie, kolorze i rozmiarze. Dopasowujemy projekt do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Naklejki 3D na szybę doskonale będą się prezentować na witrynach sklepowych, punktach usługowych, szybach samochodowych. Umożliwiamy umieszczenie naklejek zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, oferujemy vlepki lewoczytelne.

Naklejki 3d na szybę – idealne uzupełnienie domowej aranżacji

Nic nie stoi na przeszkodzie aby wykorzystać potencjał naklejek 3d na szybę również w zaciszu domowym. Takie gadżety znakomicie sprawdzą się jako dekoracja okien. Ponadto najchętniej skorzystają z nich dzieci. Projekt nalepek może przedstawiać ich ulubionych bohaterów bajkowych, postacie z gier czy też całe ZOO. Możliwości jest wiele, dlatego warto wykorzystać wszystkie z nich. Okna z taką dekoracją będą idealnie podkreślały aranżację dziecięcego pokoju, a każdy maluch z pewnością będzie zachwycony z ich naklejania.

Wysoka jakość wydruku i przystępne ceny naklejek 3D na szybę

Jako nowoczesna firma z dużym doświadczeniem w branży, dysponująca najwyższej jakości sprzętem drukujących oferujemy wysoką jakość wydruku vlepek. Korzystamy z oryginalnych tuszów oraz profesjonalnych, trwałych podłoży, co sprawia, że nasze naklejki są solidne, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak słońce, mróz czy deszcz. Vlepki trzymają się wszystkich nawierzchni! Zamówienia realizujemy w ciągu 3 dni roboczych, przewidujemy także opcję ekspres, w tym wypadku czas oczekiwania wynosi 2 dni robocze. Zapraszamy serdecznie do współpracy. Działamy kompleksowo, skutecznie, jesteśmy elastyczni, potrafimy dostosować się do klienta.