Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na ścianę 3D

Naklejki na ścianę 3d większości osobom kojarzą się głównie z pokojami dzieci lub młodzieży, jednak przy pomocy tego rodzaju produktów mogą Państwo uczynić wyjątkowym dosłownie każde pomieszczenie w swoim mieszkaniu. Jeżeli prowadzimy własną firmę, to naklejki tego typu będą wspaniałym urozmaiceniem jej wystroju. Czym kierować się podczas wyboru naklejek ściennych 3d i dlaczego warto się na nie zdecydować?

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Do tego rozwiązania sprawdzą się:

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Dlaczego warto wybrać naklejki ścienne 3d?

Wiele osób, planując wystrój mieszkania, pragnie, aby wyróżniało się ono oryginalnym designem oraz oddawało charakter i upodobania domowników. Jeśli zastanawiają się Państwo nad efektownym urozmaiceniem wnętrza swojego mieszkania, to naklejki ścienne 3d będą trafionym wyborem. Producent naklejek Naklejkon szczególny nacisk kładzie nie tylko na jakość produktów, ale również na ich trwałość. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta Naklejkon oferuje Państwu nie tylko możliwość wyboru dowolnego wzoru, ale również samodzielny wybór kształtu i wielkości naklejki ściennej 3d.

Naklejki ścienne 3d – idealne rozwiązanie, niezależnie od pomieszczenia

Oferujemy możliwość wyboru wzoru, kształtu i wielkości naklejki, dzięki czemu mogą Państwo dostosować zamówienie do swoich potrzeb mieszkaniowych. Naklejki na ścianę 3d ucieszą osoby, które uwielbiają tapety, ale poza aspektami wizualnymi nie widzą innych plusów jej posiadania. Za naklejkami ściennymi przemawia również fakt, że z ich aplikacją poradzą sobie Państwo bez pomocy fachowców, ponieważ proces jest bardzo łatwy i szybki. Produkty Naklejkon dzięki użytym podczas procesu produkcji materiałom są bardzo trwałe i odporne na wilgoć, która czasem pojawia się zarówno w mieszkaniach, jak i domach jednorodzinnych. Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyborem tapety, warto wziąć pod uwagę również cenę obu tych rozwiązań, ponieważ naklejki ścienne 3d pod względem finansowym również są atrakcyjniejszym rozwiązaniem.

Doskonała ozdoba zarówno firm, jak i mieszkań

Decydując się na rozwiązanie, jakim są naklejki ścienne 3d, warto już na początku określić, w jakim pomieszczeniu zechcą je Państwo umieścić. Podczas planowania wzorów do poszczególnych pomieszczeń nie tylko motyw jest ważny, ale również rozmiar zamawianego produktu. Zamawiając naklejki do salonu, sypialni, kuchni czy pokoju dziecięcego mogą Państwo kierować się zainteresowaniami domowników oraz stylem, w jakim zostały urządzone poszczególne pomieszczenia. Jednak naklejki ścienne 3d sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w firmach, niezależnie od ich profilu działania.