Trwa wczytywanie produktów

Metki kartonowe dla branży odzieżowej

Metki kartonowe to etykiety bez kleju, najczęściej stosuje się je przy ubraniach, umieszcza na spodniach, koszulach czy bluzach. Sprawdzają się jako nośnik informacji, mówią wiele o danym produkcie. Najczęściej drukuje się informacje o producencie, składzie materiału, z jakiego powstał konkretny element garderoby czy cenie. Pojawia się tam także kod kreskowy, który ułatwia identyfikację produktu, a jednocześnie pozwala szybciej go skasować już przy kasie. Metki kartonowe sprawdzą się w branży odzieżowej. Warto je mieć, aby prościej informować klientów o produkcie, a jednocześnie ułatwić sobie sprzedaż.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Zastosowania metek kartonowych

Metki kartonowe mają kilka podstawowych zastosowań, przede wszystkim znajdują się na odzieży w sklepach odzieżowych, gdzie pełnią funkcję informacyjną dla klientów. Z kolei dla właścicieli sklepu sprawdzają się, jako identyfikatory. Tak samo wygląda sytuacja, gdy mowa o hurtownikach czy producentach, w tych przedsiębiorstwach również konieczne jest zastosowanie metek kartonowych, aby zidentyfikować produkt. Dlatego często nadrukowuje się kody kreskowe lub kody QR, co ułatwia zarządzanie stanami magazynowymi. Oczywiście nie da się ukryć, że metki kartonowe stanowią element dekoracyjny i ozdobny odzieży, jeśli tylko zostały wykonane w tym celu. Estetyczny nadruk może przyciągnąć wzrok klientów, którzy już na wstępie będą mocniej przekonani do zakupu właśnie tego produktu. Metki na odzieży informują o tym, z jakim rozmiarem klient ma do czynienia, najczęściej stosuje się tabelę rozmiarów XXS-XXL, ale niektórzy producenci życzą sobie oznaczeń brytyjskich czy amerykańskich. Co jeszcze znajdzie się na metce kartonowej? Informacja o tym, co zawiera materiał, z jakiego wykonano tkaninę. Warto zaznaczyć, że najczęściej stosuje się tutaj oznaczenia wraz z procentową ilością materiałów. Nie może zabraknąć informacji o tym, kto wyprodukował dany element garderoby. Wszystko to ma duże znaczenie dla samego kupującego, ale również i sprzedawcy, który może skutecznie usunąć towar ze stanów magazynowych, tak jak i producent czy hurtownik. Co ważne, metki drukujemy w różnych rozmiarach i kształtach, wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta.

Metki kartonowe – funkcja informacyjna, identyfikacyjna i reklamowa

Metki tekturowe pełnią trzy bardzo ważne funkcje. Pierwsza to oczywiście informacyjna dla klienta. Pozwalają potencjalnemu nabywcy poznać skład, a więc zastosowane tkaniny, jednocześnie rozmiar, który może mieć kluczowe znaczenie przy wyborze. To jednak nie wszystko, funkcja identyfikacyjna to korzyść dla sprzedawcy, producenta, magazyniera. W sposób szybki i skuteczny jednocześnie nieomylny można zidentyfikować towar, usunąć go z oferty, wprowadzić do niej lub po sprzedaży zmniejszyć stany magazynowe. Metka tekturowa na odzieży może być również częścią reklamy. W końcu bez problemu znajdzie się na niej miejsce, na którym umieszczone zostanie logo i nazwa producenta.