Trwa wczytywanie produktów

Etykiety na wino

Etykiety na wino mają mieć charakter informacyjny, ale nie można się nie zgodzić z tym, że jednak muszą przyciągać uwagę potencjalnego kupca. Na sklepowych półkach roi się od produktów, które wyglądają podobnie. Dlatego też warto postawić na etykietę nieco inną niż wszystkie. Na szczęście istnieje możliwość ich personalizacji, jednocześnie wciąż zachowując formułę, gdzie dane producenta, rocznik, zawartość alkoholu czy pojemność są najważniejsze. Polecamy etykiety na wino wszystkim producentom tego trunku, ale również osobom prywatnym, które robią je z własnych zbiorów winogron lub innych owoców.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Personalizowane etykiety na wino

Naklejki na butelki wina występują najczęściej w wersji papierowej. Do ich przyklejenia stosuje się specjalny klej o odpowiedniej adhezji. Jest on przystosowany do wilgotnych powierzchni. Same naklejki z kolei mają certyfikat ISEGA, dzięki czemu są przystosowane do kontaktu żywnością. Oczywiście etykiety na wino popularne są przede wszystkim w krajach, gdzie się je produkuje, to jest Francja, Hiszpania, Włochy, Gruzja czy Mołdawia. Nie da się jednak ukryć, że w Polsce zapotrzebowanie na tego typu naklejki stale rośnie. Producenci, ale i osoby prywatne chcą w sposób skuteczny, a jednocześnie estetyczny opisać dany produkt. Istnieje możliwość personalizacji samych etykiet, dzięki czemu każda będzie się wyróżniać na tle pozostałych. Personalizacja może mieć różny charakter, zmienne dane na etykietach na wino to nie wszystko, tekst nie jest jedynym nośnikiem informacji. Stosuje się także logo producenta, nie można zapomnieć o grafice. Wszystko to ma znaczenie, gdy przychodzi do wyboru konkretnego wina przez konsumenta. Co ważne, w naszej drukarni skupiamy się przede wszystkim na małych nakładach, choć na zlecenie wykonamy duże partie etykiet. Chcemy zaznaczyć, że istnieje u nas możliwość wykonania nakładu typu MultiMotyw, gdzie w jednej partii pojawią się różne etykiety na przykład na wino półsłodkie, słodkie i wytrawne. W ten sposób nasi klienci mogą zaoszczędzić na druku, co na pewno docenią. Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty naszej profesjonalnej drukarni naklejek. Przygotujemy bezpieczne, trwałe i czytelne naklejki na wino.

Funkcje etykiet na wino

Etykiety na wino mają pełnić przede wszystkim funkcje informacyjną. Nic więc dziwnego, że znajduje się na nich wiele danych dotyczących samego trunku, jego pochodzenia, a także producenta czy nawet konkretnej winnicy, w jakiej powstał. Naklejki na wina spełniają także funkcję marketingową. Nic dziwnego, że producenci coraz chętniej mocno dywersyfikują szatę graficzną, aby wyróżnić się na tle pozostałych dostawców. Etykiety są więc sposobem na lepszą sprzedaż, bez względu na to, jak wysokiej jakości jest sam trunek zamknięty w szklanej butelce. Warto więc przygotować projekt naklejki, która jednoznacznie nawiązywałaby do państwa, w którym powstało wino, samej winnicy, roku produkcji, marki dystrybuującej. Nie można zapominać o kolorze czy rodzaju zastosowanej czcionki – wszystko może mieć znaczenie na naklejkach papierowych na wino.