Trwa wczytywanie produktów

Etykiety na przetwory

Przetwory przygotowane na zamówienie, wykonane według tradycyjnych receptur ze smacznych, świeżych owoców i warzyw potrzebują opakowania. Tym najczęściej jest przezroczysty słoik. Odbiorca końcowy wymaga jednak, aby przed zakupem było wiadomo, co znajduje się w środku, jakie są składniki, pojemność danego przetworu, czy też kaloryczność. Stąd zastosowanie etykiet na przetwory – nośników informacji, ale również często produktów zwiększających walory estetyczne danego opakowania. Naklejki te najczęściej występują w formie papierowej, to niedroga opcja, a jednak odpowiednio trwała i bezpieczna.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Samoprzylepne etykiety na przetwory – zastosowanie

Własnoręcznie przygotowane dżemy, konfitury, soki, ale i inne przetwory cieszące się popularnością w naszym kraju, potrzebują opisu. Ten można wykonać z pomocą naklejek na przetwory. Stosuje się je najczęściej po to, aby zapisać datę produkcji przetworu, użyte składniki i oczywiście nazwę. Chcemy jednak zaznaczyć, że w naszej drukarni nie przygotowujemy tylko i wyłącznie etykiet dla klientów prywatnych, tworzących przetwory do własnego użytku. Skupiamy się także na pomocy wszystkim firmom produkującym tego typu żywność. Wiemy doskonale, że wymaga ona odpowiedniej ekspozycji, aby zachęcać do zakupu. Stąd możliwość przygotowania naklejek według dowolnego projektu naszych klientów, jesteśmy otwarci na propozycje. Tworzymy projekty indywidualne, ale mamy w ofercie wersje uniwersalne, to od Państwa zależy, co będzie lepszym wyborem. Chcemy zaznaczyć, że możliwość personalizacji przylepek na przetwory jest wręcz nieograniczona za sprawą techniki druku, jaką wykorzystujemy. Na etykietach mogą występować zarówno informacje, jak i grafika, która z pewnością przyciągnie klientów do zakupu. Tworzymy standardowe produkty, klasycznie prezentujące się w stonowanych kolorach, jak i wersje nasycone barwami, zawsze odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne, między innymi promienie słoneczne, promieniowanie UV, niskie i wysokie temperatury. Korzystamy z wysokiej jakości, mocnych klejów, dzięki czemu naklejki bez problemu utrzymują się na powierzchniach szklanych oraz plastikowych.

Naklejki na przetwory i ich funkcje

Etykiety na przetwory mają kilka podstawowych funkcji. Pierwszą jest oczywiście ta informacyjna. Naklejka ma przedstawić i zobrazować to, co znajduje się wewnątrz słoika czy opakowania. Dlatego też pojawić się na niej musi sam skład, jak i wartość energetyczna w 100 gramach lub w porcji. Co ważne, nie może zabraknąć informacji o alergenach, jeśli takie występują. To nie wszystko, bo funkcja informacyjna nie jest jedyną. Dziś ekspozycja produktu jest nawet ważniejsza niż sama jakość wyrobu. Dlatego też wszelkie naklejki na przetwory spożywcze powinny przyciągać wzrok klientów. Zachęcamy więc do ich personalizacji. Można tutaj zastosować zarówno logo, jak i nazwę producenta, ale także samą szatę graficzną, która mogłaby identyfikować się z danym wytwórcom. Możliwości w tej kwestii są nieograniczone.