Trwa wczytywanie produktów

Etykiety na piwo

Etykiety na piwo muszą wyróżniać się na tle pozostałych. Producenci coraz częściej stawiają na barwne naklejki, gdzie tekst stanowi drugoplanową rolę. Zachęcamy do wyboru czegoś pośrodku, gdzie jednak informacja jest najważniejsza, a spersonalizowany wzór drugoplanowy, ale nadal przyciągający wzrok. Etykiety na piwo mogą być dekoracyjne lub tylko z niewielkim zdobieniem. Możemy zaoferować papierową naklejkę, technologia zadruku sprawi, że nie odklei się ona tak, jak na standardowych piwach.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Personalizowane etykiety na piwo

Etykiety na butelki z piwem muszą przyciągać uwagę potencjalnych konsumentów. To właśnie dlatego stawia się na produkcje spersonalizowane, nośniki informacji, jednocześnie estetycznie wykonane. Grafika to drugi najważniejszy element naklejek na piwo. Starannie dobrane wzory mogą zwiększyć szanse zakupu danego produktu, co do tego nie ma wątpliwości. Etykiety powstają najczęściej z papieru – jest to materiał niedrogi, a jednocześnie odpowiednio trwały. Rozmiar konkretnej naklejki zależy od zamówienia, możemy przygotować różne rozwiązania w zależności od Państwa wymagań. Chcemy jednak zaznaczyć, że najlepiej stawiać na wymiary, które pozwolą nanieść najważniejsze informacje i grafikę.

Co powinno znaleźć się na etykiecie na piwo? Przede wszystkim informacja na temat producenta, nazwa piwa, zawartość alkoholu, wykaz składników (konieczna przy piwach do 1,2% alkoholu, ale pojawia się raczej zawsze). Nie może zabraknąć informacji o alergenach, czy ilości produktu netto. Na etykiecie powinna zostać naniesiona informacja o dacie przydatności do spożycia, zalecanego sposobu przechowywania, oczywiście kraj pochodzenia także jest ważny. Nieuregulowane prawnie są natomiast informacje na temat koloru w skali EBC, a także poziomu gorczycy w skali IBU. Nie są konieczne, ale jeśli postanowią Państwo, że powinny się znaleźć na etykiecie, powinny być dokładne i nie wprowadzać klienta w błąd.

Druk etykiet na urządzenia zewnętrzne nie jest łatwy, jednak możliwy. Konieczne jest użycie wysokiej jakości naklejek foliowych SuperMoc lub pokrytych laminatem, co zwiększy oczywiście ich trwałość na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Etykiety mogą być świetnym nośnikiem informacji na temat rodzaju produktu, jego numeru seryjnego czy też producenta, który go stworzył. Co więcej, często umieszcza się na naklejce kod QR lub kod kreskowy, co pozwala łatwiej zidentyfikować konkretny element. Nasza drukarnia przygotuje różny nakład etykiet do znakowania urządzeń na zewnątrz, co więcej, informacje, jakie zostaną na nich zawarte, także mogą być różne. Wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Wykonamy trwałe produkty z mocnym klejem, których po odklejeniu nie będzie można przykleić kolejny raz.

Etykiety na piwo – funkcja informacyjna i reklamowa

Etykiety na piwo mogą występować w różnych wersjach kolorystycznych, tekst może mieć różną czcionkę, wszystko zależy od personalizacji i wymagań klienta. Co więcej, istnieje możliwość druku typu MultiMotyw, co sprawi, że jeden nakład pozwoli wydrukować naklejki o różnych informacjach czy grafice. W ten sposób można z powodzeniem uzyskać etykietę prezentującą coś, czego żadna inna butelka na sklepowej półce nie będzie prezentować. Na naklejce powinny się znaleźć wszelkie informacje konieczne, może pojawić się także kaloryczność, a nawet gatunek zastosowanego chmielu. Nie da się jednak ukryć, że naklejki na piwo to także sposób na reklamę, marketing danego producenta. W świecie, gdzie konsument z każdej strony atakowany jest zupełnie podobnymi produktami, wyróżnienie się jest niezwykle ważne.