Trwa wczytywanie produktów

Etykiety na miód

Etykiety na miód występują najczęściej w formie papierowej. To materiał przede wszystkim niedrogi, co docenią zleceniodawcy liczący się z kosztami. Klej, jaki wykorzystywany jest do tego, aby naklejka znalazła się na słoiku, to często produkt atestowany. Sama etykieta, mimo że w sposób pośredni ma kontakt z żywnością, także powinna być certyfikowana. Do dyspozycji firmy z branży spożywczej mają etykiety na różne rodzaje miodów. Produkty samoprzylepne, termotransferowe, często także termiczne. To rozwiązania nawinięte na rolkę, co ułatwia ich naklejanie na większe partie słoików.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Zastosowanie etykiet na miód – spersonalizowane naklejki

Etykiety samoprzylepne na miód to produkty najczęściej , wykonane z papieru. Ich zastosowanie jest szerokie, bo obejmuje każdy rodzaj miodu. Wydrukujemy dla naszych klientów gotowe wzory etykiet spersonalizowanych na przykład na słoiki z miodem spadziowym. Wyraźnie zaznaczymy, jaki to produkt, naklejka zostanie ponadto okraszona eleganckim, tematyczną grafiką, nie zabraknie informacji na temat producenta miodu czy też miejsca produkcji. Zawrzemy wszystkie podane przez klienta informacje. Produkujemy etykiety z laminatem, dzięki czemu farby nie blakną, dzięki czemu nadruki nie będą blaknąć mimo ekspozycji na słońce, pozostaną w żywych kolorach. Stworzymy wersje nietypowe, o oryginalnych kształtach. Zastosowanie naklejki na miody nie kończy się oczywiście na wspomnianych miodach spadziowych. Istnieje możliwość wykonania spersonalizowanych naklejek na miód lipowy, ale również rzepakowy czy akacjowy. Nasza oferta obejmuje produkcję etykiet na miody gryczane i wielokwiatowe. Tworzymy naklejki na te nawłociowe i nektarowo-spadziowe. Zapewniamy nawet etykiety na miody ze spadzi iglastej i liściastej. Co ważne, mogą Państwo skorzystać z naszej usługi o nazwie MultiMotyw, a więc dywersyfikacji jednego nakładu. Jedno zamówienie i jeden wydruk będzie obejmował etykiety jednocześnie na miody rzepakowe, jak i lipowe czy też inne, które produkowane są przez Państwa firmę. Zachęcamy więc do kontaktu w celu poznania obszernej oferty naszej drukarni naklejek.

Naklejki na miód – dlaczego są tak ważne?

Oznaczenie miodu, jego rodzaju, składu, ewentualnej tabeli z kalorycznością czy informacji dotyczących producenta to sposób na pełne zobrazowanie produktu. Często jest to wręcz wymagane prawnie. Nic więc dziwnego, że etykiety na miód są tak ważną częścią każdego słoika ze słodką zawartością. Co ważne, oprócz funkcji informacyjnej, etykiety mogą stanowić reklamę, zmienić postrzeganie kwestii marketingowej. Zachęcamy więc do wyboru naklejek na miody gryczane i inne wraz z logiem i nazwą producenta. Najlepiej jest spersonalizować szatę graficzną, która będzie kojarzyć się z konkretnym wytwórcom, co wzbudzi wśród klientów zaufanie do jednej marki. Etykiety nie muszą być naklejane na szklaną część słoika. Wieczko także warto okrasić dodatkowym elementem informacyjnym odnośnie samego rodzaju miodu, jak i producenta. Kształt takiej naklejki może być dowolny, najczęściej na wieczku stosuje się wersje okrągłe, szkło z kolei przyjmuje eliptyczne etykiety, choć to tylko przykłady.