Trwa wczytywanie produktów

Etykiety magazynowe

Magazyn rozplanowany i odpowiednio uporządkowany, a także zarządzany to sposób na ciągłą wymianę towarów bez najmniejszych przerw. Jednak, aby tak się stało, konieczne jest szczegółowe oznaczenie towarów, półek, regałów i dróg transportowych. Tutaj pomogą etykiety magazynowe, pomocne, gdy towar jest przyjmowany, składowany, a następnie wysyłany do konkretnego klienta, czy współpracującego przedsiębiorstwa. Stosowanie oznaczeń nie tylko minimalizuje ryzyko wystąpienia pomyłek, ale jednocześnie przyspiesza wszelkie procesy magazynowe, co przekłada się na lepsze wyniki osiągane przez daną firmę.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Oznaczenia stosowane w magazynach

Naklejki magazynowe powinny charakteryzować się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, muszą być także czytelne. Ich powierzchnia może być przygotowana z materiału, który pozwoli odczytywać kody z dużych odległości. Istnieje kilka rodzajów etykiet stosowanych powszechnie w magazynach. Są to przede wszystkim naklejki lokalizacyjne z kodem kreskowym lub bez niego. Etykiety, które wskazują maksymalną nośność konkretnego regału, oznaczenia regałów, dróg ewakuacyjnych, ale również oznakowania zlecone do wykonania przez klienta ze względu na jego indywidualne potrzeby. Wystarczy dostarczyć specyfikację, aby zespół wykwalifikowanych pracowników i nowoczesna drukarnia przygotowała konkretną naklejkę. Co ważne, nie ma znaczenia sam nakład, choć nie da się ukryć, że duża liczba zleconych do wykonania etykiet magazynowych zawsze jest mile widziana. Co ważne, etykiety magazynowe mogą być spersonalizowane, istnieje możliwość nanoszenia zmiennych danych dla tego samego klienta. Zmiany mogą występować na przykład w kodzie kreskowym, ale również w kodzie QR. Co więcej, możliwe jest stworzenie naklejek, które sprawdzą się na chropowatych, trudnych do klejenia podłożach magazynowych. Wtedy przydatnym produktem będą etykiety foliowe laminowane lub naklejki Super Moc. Konieczne jest do tego wykorzystanie niezawodnych materiałów eksploatacyjnych, które nie tylko skutecznie przykleją się do powierzchni, ale dodatkowo będą nośnikiem informacji przez długi czas. Wymagany jest do tego odpowiedni sprzęt i wiedza osób zarządzających drukowaniem etykiet magazynowych.

Spersonalizowane foliowe naklejki magazynowe

Wykorzystywanie etykiet magazynowych umożliwia szybszą i dokładniejszą pracę całego magazynu. Pomyłki nie występują, a klienci oraz współpracujące firmy mogą otrzymywać paczki i towary szybciej. Sama gospodarka magazynowa nie jest zaburzona, pracownicy bez problemu wyszukują w ten sposób dany towar. Foliowe naklejki magazynowe stosuje się na podłożach, regałach, identyfikuje się z ich pomocą konkretną grupę produktów składowanych, jak również daną przesyłkę, paczkę czy inny towar zalegający w magazynie. Etykiety magazynowe są odporne na warunki panujące w pomieszczeniach tego typu, niestraszna im wilgoć, jeśli występują w wersji foliowej i laminowanej. Uszkodzenia mechaniczne czy odklejanie się to także rzadkość. Wszystko ze względu na wykorzystanie mocnego kleju i trwałych materiałów.