Trwa wczytywanie produktów

Etykiety logistyczne

Etykiety logistyczne służą do oznakowania, a następnie identyfikacji produktów. Z pomocą takich naklejek można także monitorować przepływ towarów na różnych etapach procesów logistycznych i transportowych. Wystarczy umieścić je na towarze, gdzie oprócz informacji o danych producenta znajdzie się najważniejszy kod kreskowy lub QR. Z pomocą czytnika kodów możliwe będzie odczytanie danych dotyczących samego towaru czy przesyłki. Będzie to między innymi rodzaj produktu, jego wymiar, liczba w opakowaniu itp. Etykiety logistyczne to nieoceniona pomoc na wszystkich etapach logistyki, od produkcji, aż po finalny transport do odbiorcy końcowego.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Zastosowania etykiet logistycznych

Zastosowanie etykiet logistycznych jest bardzo proste, wskazuje na to oczywiście ich nazwa. Są ściśle związane z branżą logistyczną. Za ich pomocą znakuje się opakowania towarów, produkty handlowe czy paczki. To one pozwalają kontrolować procesy magazynowania i dystrybucji. Co ważne, dostępne są w różnych wydaniach. Drukarka może stworzyć samoprzylepne etykiety logistyczne w różnej formie, przede wszystkim spersonalizowane pod konkretny produkt. Partie podczas drukowania mogą mieć inne dane, kody kreskowe czy QR. Etykiety muszą być czytelne, kody na nich unikalne, a informacje dotyczące między innymi producenta - zgodne z prawdą. W logistyce do znakowania towarów wykorzystuje się głównie etykiety papierowe, cechują się one niską ceną. Co ważne, możliwe jest dostosowanie rozmiarów i kształtów do konkretnej treści i informacji, jaką za sobą niosą. Wszystko, co znajduje się na etykiecie ma przede wszystkim ułatwić identyfikację konkretnego produktu. Chcemy zaznaczyć, że stosujemy się do zaleceń i norm, jakie przyjęto w Unii Europejskiej. Dzięki temu tworzymy etykiety logistyczne, które bez problemu zostaną odczytane przez wszystkie firmy transportowe, spedycyjne itp. Pozwoli to w szybki i prosty sposób usprawnić procesy gospodarki magazynowej, a także samego podróżowania pomiędzy oddziałami i magazynami danego produktu.

Etykiety transportowe, magazynowe i inne

Etykiety logistyczne stosowane są głównie podczas produkcji i magazynowania towarów. Wykorzystuje się do tego naklejki papierowe i samoprzylepne. W branży transportowej z kolei wykorzystuje się etykiety foliowe, szczególnie gdy przewóz będzie odbywał się w trudnych warunkach, tak jak to bywa w przypadku transportu morskiego. Możliwe jest także zastosowanie naklejek foliowych SuperMoc, wybieranych wtedy, gdy warunki przechowywania towarów nie są przyjazne. Do miejsc, gdzie najczęściej wykorzystuje się tego typu naklejki, należą otwarte magazyny i wiaty. Do Państwa dyspozycji jest wiele etykiet logistycznych i transportowych, wszystkie mogą przyjąć różne wymiary, a informacje na nich zawarte muszą się zgadzać z normą prawną.