Trwa wczytywanie produktów

Etykiety do znakowania urządzeń na zewnątrz

Etykiety do znakowania urządzeń na zewnątrz są przede wszystkim wzmocnione, wykonane między innymi z winylu. Dzięki temu mogą być użytkowane przy sprzęcie, który będzie narażony na uszkodzenia mechaniczne, działanie chemikaliów i oczywiście wody. Naklejki tego typu sprawdzą się także na zewnątrz ze względu na ich odporność na promienie UV. Niekorzystne warunki atmosferyczne nie będą im straszne, zastosowany mocny klej sprawi, że naklejka nie odklei się bez względu na pogodę i utrzyma się na urządzeniu przez długi czas. Z folii kruszliwej ponadto powstają u nas plomby gwarancyjne. . Jeśli potrzebują ich Państwo, zachęcamy do kontaktu.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Zastosowanie etykiet na urządzenia zewnętrzne

Etykiety do znakowania urządzeń na zewnątrz mają funkcję informacyjną, ale również zabezpieczającą. Stosowane jako plomby gwarancyjne, nie mogą zostać przyklejone drugi raz. Są stworzone z wysokiej jakości folii, która wytrzymuje szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Naklejka raz naklejona na urządzenie przetrwa długie lata nawet wtedy, gdy jej kontakt z wilgocią czy wysokimi temperaturami będzie regularny. Co ważne, etykiety te nie przewodzą prądu, możliwe jest więc ich stosowanie na różnych elementach, które pracują za sprawą impulsów elektrycznych, między innymi części komputerowe czy podzespoły elektroniczne.

Druk etykiet na urządzenia zewnętrzne nie jest łatwy, jednak możliwy. Konieczne jest użycie wysokiej jakości naklejek foliowych SuperMoc lub pokrytych laminatem, co zwiększy oczywiście ich trwałość na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Etykiety mogą być świetnym nośnikiem informacji na temat rodzaju produktu, jego numeru seryjnego czy też producenta, który go stworzył. Co więcej, często umieszcza się na naklejce kod QR lub kod kreskowy, co pozwala łatwiej zidentyfikować konkretny element. Nasza drukarnia przygotuje różny nakład etykiet do znakowania urządzeń na zewnątrz, co więcej, informacje, jakie zostaną na nich zawarte, także mogą być różne. Wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Wykonamy trwałe produkty z mocnym klejem, których po odklejeniu nie będzie można przykleić kolejny raz.

Etykiety do znakowania urządzeń – jakie pełnią funkcje

Klienci, którzy oczekują kompleksowej i rzetelnej obsługi w kwestii wydruku naklejek i etykiet, z pewnością znajdą u nas opcję dostosowaną do swoich potrzeb. Oferujemy wiele wariantów, które pozwolą uzyskać produkt zgodny z wszelkimi oczekiwaniami. Nasze naklejki na lustro mogą być wykonane na przeźroczystej lub białej folii. Projektanci ciekawych wizualnie vlepek mogą liczyć na szybki wydruk na wysokiej jakości papierze. Istnieje nawet możliwość przeniesienia projektu graficznego na prasowankę do odzieży. Nasz bogaty wybór z pewnością zadowoli osoby szukające dużego wyboru i swobody.

Indywidualny projekt wedle wytycznych klienta

Etykiety do znakowania urządzeń mają wiele zastosowań w branży elektronicznej, przemysłowej, a nawet budowlanej. Jakie są dokładne ich funkcje? Przede wszystkim to sposób przekazania informacji o danym urządzeniu, ale nie można zapominać o możliwości jego identyfikacji. W końcu każdy sprzęt czy maszyna kiedyś była wyprodukowana i zaoferowana do sprzedaży. Wymagany był więc numer identyfikacyjny, aby skutecznie ją odnaleźć, usunąć ze stanów magazynowych czy dodać, gdy trafiła od producenta. Naklejki na urządzenia to także sposób na reklamę, jeśli ich potrzebujesz, wybierz etykiety foliowe, jakie możemy dla Ciebie przygotować.