Trwa wczytywanie produktów

Etykiety dla branży odzieżowej

Etykiety odzieżowe pełnią bardzo ważną funkcję. W końcu są nośnikiem informacji na temat konkretnej części garderoby. Mówią między innymi o rozmiarze, producencie, można na nie nanieść również kod kreskowy, aby łatwiej sprzedać dany produkt. Nie można także zapomnieć o tym, że to na nich najczęściej znajduje się cena, pierwsza informacja, z którą spotyka się klient po wzięciu do rąk spodni czy bluzy. Etykiety na ubrania mają więc podstawową rolę informacyjną. Chcemy zaznaczyć, że występują w wielu rodzajach, można je spersonalizować i stworzyć niespotykany wcześniej wzór. Oczywiście możliwe jest ich wydrukowanie w różnych kształtach, grubościach czy rozmiarze.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Zastosowanie etykiet na ubrania

W branży odzieżowej bardzo przydają się nośniki informacji, które mogą jednocześnie swoim kolorem czy grafiką zachęcać klientów do spojrzenia na dany produkt. Głównym zadaniem tych elementów jest identyfikacja produktu i informowanie wszystkich potencjalnych nabywców. Stosuje się je przede wszystkim w sklepach odzieżowych, ale nie można tutaj zapomnieć o producentach i hurtownikach, którzy również korzystają z etykiet dla branży odzieżowej z jednego prostego powodu - pozwala im to kontrolować stany magazynowe, a także identyfikować produkty ze względu na ich rozmiar, czy rodzaj, gdy pakowane są w opakowania nieprzezroczyste. Etykiety na ubraniach najczęściej są papierowe, choć czasem spotyka się również wersje kartonowe bez kleju. Do Państwa dyspozycji nasza drukarnia oddaje usługi druku etykiet na odzież. Stworzymy produkcje przede wszystkim przystosowane do indywidualnych wymagań zleceniodawcy. Skupimy się na tym, aby użyć mocnego, a jednocześnie w pełni bezpiecznego dla tkaniny kleju. Nasza oferta obejmuje produkcje najczęściej wykorzystywane w branży odzieżowej, między innymi proste oznakowania rozmiaru w formie pasów. Zachęcamy jednak do przedstawiania nam własnych projektów. Nasze etykiety na ubrania będą trwałe, bezpieczne dla tkanin, informacyjne, a jednocześnie przyjazne dla oka.

Różne rodzaje naklejek na odzież

W branży drukarskiej, szczególnie w przypadku druku naklejek, istnieje szereg możliwości, jeśli chodzi o sposób zadruku, rodzaj umieszczonej informacji, czy kolorystyka konkretnych etykiet na odzież. Nasza oferta obejmuje produkcje zróżnicowane pod tymi względami. Wykonamy wersje z klejem i bez kleju na papierze i kartonie. Stworzymy nośniki informacji czytelnie przedstawiające najważniejsze parametry danego produktu odzieżowego. Chcemy zaznaczyć, że istnieje możliwość zamówienia nakładu MultiMotyw, a co za tym idzie, przy jednym zadruku naniesiemy różne wzory etykiet, mogą to być na przykład produkcje dla odzieży wierzchniej, bielizny i tekstyliów hotelowych jednocześnie. Co ważne, oferujemy druk spersonalizowanych etykiet na odzież w większych i mniejszych nakładach. Zachęcamy do kontaktu.