Trwa wczytywanie produktów

Branża alkoholowa - naklejki na alkohol

Naklejki na alkohol występują w różnej formie. Wiele zależy od rodzaju oklejanej butelki, zawartości, ale również regionu produkcji (w przypadku m.in. piw kraftowych). Najczęściej wykorzystywanym materiałem w etykietach alkoholowych jest papier, to trwały, a jednocześnie niedrogi wybór, co doceniają producenci z tej branży. Chcemy zaznaczyć, że możliwości związane z nadrukiem papieru są nieograniczone. Przygotujemy dla Państwa etykiety na alkohol w różnym wydaniu, wiemy, że to, co znajduje się wewnątrz butelki, wymaga prawidłowej oprawy. Naklejka ma nie tylko informować klientów o składzie, zawartości czy producencie, ale również zachęcać do zakupu.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Zastosowanie etykiet na alkohol

Szlachetne trunki wymagają odpowiedniej ekspozycji, mają przede wszystkim skłonić klienta do ich wyboru na tle wielu innych pozostałych dostępnych na półkach. Dlatego etykiety na alkohol tworzymy z myślą o wizualnym aspekcie, skupiamy się na walorach estetycznych, jednocześnie drukujemy wzór zlecony nam przez klienta. Tworzymy naklejki papierowe i foliowe – te drugie wykazują wyższą odporność, jednak papier to rozwiązanie ekonomiczne, bardzo popularne. Etykieta będzie spełniać przede wszystkim funkcję informacyjną, znajdzie się na niej nazwa trunku, producent, zawartość alkoholu czy też pojemność. W przypadku piwa i mocniejszych alkoholi nie zabraknie informacji dotyczących kaloryczności, składu i przydatności do spożycia. Najwięcej informacji znajdzie się bez dwóch zdań na etykietach na wino. Umieszczamy tam krótkie opisy danego trunku, pochodzenie, gatunek winogron, z jakich wino powstało, czy też informacje o tym, jak długo leżakowało i kiedy zostało zabutelkowane. Trunek ten chętnie wybierany jest na prezent, dlatego w naszej drukarni istnieje możliwość personalizacji etykiety na wino w wersji upominkowej. Znajdą się tam informacje podane przez klienta, między innymi okazja, życzenia i oczywiście imię osoby obdarowywanej. Zachęcamy także do wykonania etykiet wszystkie osoby produkujące wino i inne trunki dla własnego użytku. Przygotujemy podstawowe etykiety między innymi z rocznikiem produkcji czy też rodzajem trunku. Możliwość personalizacji to nie wszystko, kształt i wymiary również mogą różnić się od siebie bez względu na to, czego aktualnie Państwo potrzebują. Co więcej, tworzymy nakłady MultiMotyw, jednocześnie wykonamy etykiety dla win półwytrawnych, jak i słodkich itp.

Naklejki na alkohol – najważniejsze funkcje

Naklejki na alkohol muszą zawierać podstawowe informacje o samym produkcie, takie jak pojemność, zawartość samego alkoholu, dane producenta, kontaktowe (jeśli są konieczne) – wszystko to wskazuje na funkcję informacyjną i taką w rzeczywistości spełniają. To jednak nie koniec, bo ich możliwości są znacznie większe. Spersonalizowanie etykiet pozwala zareklamować producenta alkoholu. To umożliwia z kolei zwiększenie świadomości klientów na temat marki. Wykorzystanie jedynej w swoim rodzaju szaty graficznej przyczyni się do wyróżnienia się na tle innych butelek z alkoholem na danej półce sklepowej. Warto więc wybierać spersonalizowane naklejki papierowe, ale również foliowe na alkohol.